سرامیک بدنه در غرب تهران | کارواش تهران

در یک دهه اخیر با ورود فناوری‌های حوزه نانو به صنایع مختلف، متخصصان به جای رفع خط و خش و لکه‌های بدنه خودرو‌ها، بر روی بالا بردن مقاومت و ایجاد لایه‌های محافظتی برای قطعات اتومبیل تمرکز کردند؛ از این رو امروزه شاهد شوینده‌ها و مواد مراقبتی جدیدی هستیم که قادرند با تکیه بر فناوری‌های نانوتکنولوژی، از بدنه اتومبیل در برابر مواد خارجی محافظت کنند. یکی از محبوب‌ترین مواد محافظتی که در چندی پیش به بازار‌های کشور راه یافت، پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. پوشش نانو سرامیک در واقع پوششی بسیار مقاوم و محکم است که بدنه اتومبیل را می‌تواند در برابر مواد خارجی مانند آب باران یا لکه‌های نوشیدنی‌ها محافظت کند و از بوجود آمده ن لکه و کدری بر روی بدنه خودرو جلوگیری کند. پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ، پوششی مانند شیشه است و به دلیل شفافیت آن ظاهر اتومبیل شما را تغییر نمی‌دهد؛ از طرفی پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ به شکلی قطر لایه پوششی رنگ خودرو شما را افزایش می‌دهد و به همین دلیل این پوشش‌ها قادر هستند که از رنگ بدنه خودرو شما در برابر خط و خش‌های سطحی جلوگیری کنند.

پوشش سرامیک بدنه خودرو پوشش به محکمی شیشه ولی انعطاف پذیر، با ماندگاری طولانی مدت و مقاومت فوق العاده در برابر نور فرابنفش (UV Light) و مواد شیمیایی همچنین عوامل مخرب محیطی مانند خاک، نمک، قیر، آلودگی صنعتی و دوده می باشد. پوشش سرامیک بدنه خودرو با ایجاد پوشش سرامیکی مقاوم بر و روی سطح بدنه خودرو، سطح بدنه ماشین را آبگریز، جلوگیری از جذب شدن گرد و خاک به سطح بدنه خودرو و ایجاد خاصیت شستشوی راحت و سریع بدنه ماشین می گردد و همچنین مقاوم در برابر ایجاد خش و ضربه های غیرمترقبه می باشد.

با استفاده از پوشش سرامیک بدنه خودرو عمق رنگ بدنه ماشین خود را چند برابر کرده به اصطلاح رنگ بدنه خودرو را زنده می کند همچنین براقیت چشم نواز و بالایی را به رنگ بدنه خودرو می دهد. استفاده از پوشش سرامیک بدنه خودرو اگر با مواد شوینده مناسب و مخصوص شسته شود تا ۳۶ ماه ماندگاری خواهد داشت. این محصول قابل استفاده بر روی خودرو با هر رنگ بدنه ای می باشد.

کارواش تهران خدمات سرامیک بدنه خودرو با قیمت مناسب جهت بالا بردن مقاومت و ایجاد لایه‌های محافظتی برای قطعات اتومبیل ارائه می دهد

کارواش تهران در غرب تهران در منطقه شهرک گلستان ( منطقه 22 ) واقع است.

قیمت پوشش سرامیک بدنه خودرو

هزینه سرامیک بدنه خودرو بستگی به نوع خودرو و خدماتی که ارائه میشود دارد، از طرفی تعداد لایه‌های سرامیک بدنه خودرو نیز متفاوت است. هر چه تعداد لایه‌های پوششی بیشتر باشد، مقاومت بدنه خودرو در برابر آسیب های محیطی بیشتر خواهد بود.

هزینه سرامیک بدنه خودرو با توجه به این که پوشش های سرامیک بدنه ماندگاری بالایی دارند و تا چند سال از خودرو محافظت می‌کنند بسیار به‌صرفه هستند و طبق نرخ سرامیک خودرو از طرف اتحادیه محاسبه شده‌اند. تمامی دستمزد سرامیک خودرو بابت اجرای کار است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه جانبی و انعام به پرسنل نیست.